Home » Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit

Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit

Era Istrefi ka publikuar dy fotografi Instagramin e saj janë shkrepur gjatë xhirimeve videoklipit këngës zyrtare Kampionatit Botëror fillon Rusi.

Kënga do publikohet premten dhe është bashkëpunim me Will Smithin, aktorin i kthehet këndimit dhe Nicky Jam.

Kënga besohet jetë e titulluar “Live it up”.

Untitled-4 Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit
Untitled-4 Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit

The post Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit appeared first on KultPlus.

Reklama