Home » Familja Obama i hyjnë botës së filmit, marrëveshje me Netflix

Familja Obama i hyjnë botës së filmit, marrëveshje me Netflix

Familja Obama janë një nga familjet pëlqyera Shtetet e Bashkuara Qysh prej kohës kur ishin familja udhëhiqnin vendin, ata kanë fituar zemrat e shumë amerikanëve, e edhe tani nuk janë krye vendit, nuk janë harruar nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv.

Pas një relaksimi pas 8 viteve intenzive me punë, Barack e Michelle kanë hyrë biznesin e prodhimit filmave, duke arritur një marrëveshje disavjeçare me kompaninë shumë famshme Netflix. Netflix e ka lajmëruar këtë sot me anë një postimi Twitter, duke bërë ditur sePresident Obama dhe Michelle Obama kanë hyrë një marrëveshje disavjeçare për prodhimin e filmave dhe serive për Netflix”./21Media
mish Familja Obama i hyjnë botës së filmit, marrëveshje me Netflix

The post Familja Obama i hyjnë botës së filmit, marrëveshje me Netflix appeared first on KultPlus.

Reklama