Home » United konsideron transferimin e Vrsaljkos

United konsideron transferimin e Vrsaljkos

Manchester United e ka identifikuar Simje Vrsaljkon e Atletico Madridit si transfer potencial afatin kalimtar verës, raporton Daily Mail.

Përfaqësuesi i Kroacisë ka pasur një stinor solid te klubi madrilen, dhe di luajë edhe krahun e majtë, por edhe djathtin.

Pritet kampioni i ri i Ligës Evropës t’i kërkojë 30 milionë funte për 26 vjeçarin.

Reklama