Home » Tueta e Adonisi 3 vjet bashkë, aktorja bëhet romantike në dedikimin për bashkëshortin

Tueta e Adonisi 3 vjet bashkë, aktorja bëhet romantike në dedikimin për bashkëshortin

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj, Adonis Morina sot festojnë përvjetorin e tretë, lidhjes tyre

Teuta përmes një postimi ka publikuar Instagram zgjedh, shkruan si një grua shumë e dashuruar bashkëshortin e saj.

“Dashuria nuk numërohet, sa ditë muaj apo vite keni qenë bashku, Dashuria është sa shumë e dashuroni njëri-tjetrin çdo ditë, unë bie dashuri me ty çdo ditë e shumë, Përgjithmonë i imi. Urime përvjetori zemër, T’du”,- ka shkruar ajo.

Teuta dhe Adonisi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë kohë parë, ndërsa tani janë edhe prindër një vajze me emrin Kaia. /Prive.al

//www.instagram.com/embed.js

Reklama