Home » Thaçi pin makijato dhe ujë pa gaz, Pacolli agjëron Ramazanin, nuk pi kafe në Sofje (Foto)

Thaçi pin makijato dhe ujë pa gaz, Pacolli agjëron Ramazanin, nuk pi kafe në Sofje (Foto)

Para fillimit Samitit Sofjes, krerët e shtetit Presidenti Thaç, kryeministri Haradinaj e ministri jashtëm Pacolli janë takuar për një konsultim fundit paraprak.

një fotografi ka postuar presidenti Thaçi shihen 3 liderët dhe këshilltarë e tyre, Avni Arifi e Jetlir Zyberaj cilët para vetes kanë kafetë dhe gotat me ujë.

I vetmi nuk ka para vetes as filxhanin e kafesë e as gotën me ujë është Behgjet Pacolli. Ai duket se po agjëron Ramazanin edhe Samitin e Sofjes, shkruan Botapress.

20180517_121205-696x339 Thaçi pin makijato dhe ujë pa gaz, Pacolli agjëron Ramazanin, nuk pi kafe në Sofje (Foto)

Reklama