Home » Të shtunën ‘Ani ani’ nga Bigem (FOTO)

Të shtunën ‘Ani ani’ nga Bigem (FOTO)

Milot Hasangjekaj i cili tashmë artistikisht quhet Bigem, shtunën po e publikon projektin e tij ri.

Kënga me titull ‘Ani ani’ mbanë vulën e Blackfishentertainmet dhe lansohet rreth orës 14:00.

Këtë e ka zbuluar vetë reperi përmes një fotografie shkëputur nga klipi cilën e publikoi llogarinë e tij Instagram./Prive.al

E shtune ora 14:00 #BIGEM #ANIANI @blackfishentertainment

A post shared by BIGEM 〽️ (@milothasangjekaj) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama