Home » Takim i hershëm Thaçi, Haradinaj, Pacolli – mësohet arsyeja

Takim i hershëm Thaçi, Haradinaj, Pacolli – mësohet arsyeja

Presidenti i Republikës Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar për zhvillimin e një takimi mes tij, kryeministrit Ramush Haradinaj, dhe ministrit Punëve Jashtme, Behgjet Pacolli.

konsultimet e fundit para nisjes Samitit BE-së dhe Ballkanit Perëndimor Sofje Bullgarisë”, ka shkruar Presidenti Thaçi.

Ky samit i përbashkët është historik dhe me rëndësi madhe për Republikën e Kosovës dhe tërë rajonin tonë”, ka shtuar ai./Insjaderi.com

The post Takim i hershëm Thaçi, Haradinaj, Pacolli – mësohet arsyeja appeared first on INSAJDERI.

Reklama