Home » Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)

Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)

Prezantuesja Marina Vjollca sot shënon ditëlindjen, sic është bërë e ditur menjëherë pas mesnate me urimet e shumta nga rrethi i ngushtë e fansat.

Bukuroshja e ekranit mbushë plot 28 pranvera dhe normalisht, një datë si kjo s’kishte se si mungonte festa.

Ka qenë Geti ai është kujdesur mbi këtë pjesë.

Bashkë me motrat e nënën dhe Getin, Marina ka marrë rrugë drejt bregdetit, mbase për një darkë qetë duke i shmangur festat e zhurmshme.

Fotot nga kjo pasdite e familjes, poshtë. /Prive.al

Mu rrit motra mu be burre 1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO) Birthdayyy girl @marina_vjollca 1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

//www.instagram.com/embed.js

#birthdaygirl 1f602 Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama