Home » Përplasje mes autobusit dhe kamonit në New Jersey, disa të plagosur

Përplasje mes autobusit dhe kamonit në New Jersey, disa të plagosur

Është raportuar për shumë persona plagosur pas përplasjes mes autobusit shkollës dhe një kamioni New Jersey, transmeton Klan Kosova.

Përplasja ka ndodhur malin Olive  ndodhet rreth 50 milje perëndim qytetit Nju Jorkut.

Policia e Shtetit Nju Xhersiut ka shkruar Twitter se po hetojnë për një aksident “ rëndë” automjeteve motorike përfshinin autobusin dhe kamionin.

 

Reklama