Home » Pamje kur Merkel, May e Macron arrijnë tek vendi i Samitit në Sofje (VIDEO)

Pamje kur Merkel, May e Macron arrijnë tek vendi i Samitit në Sofje (VIDEO)

Klan Kosova gjendet vendin e ngjarjes dhe sjellë pamjet ekskluzive kur treshja Kancelarja gjermane Angela Merkel, Kryeministrja e Britanisë Madhe Theresa May shoqëruar po ashtu nga Presidenti i Francës Emmanuel Macron, arrijnë këmbë tek objekti ku pritet nis Samiti i BE-së.

këtë Samit Sofje merr pjesë edhe delegacioni kosovar, drejtuar nga Presidenti Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova.

Reklama