Home » Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)

Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora pas shkëlqimit pati me koncertin e saj Manchester, ka mahnitur publikun edhe qytetin Birminghamit, atje ku ka performuar mbrëmë.

fotografitë ka postuar ajo nga koncerti i mbrëmshëm, shihet se Rita rrezaton energji e pozitivitet skenë. Përballë saj janë dhe një numër i madh i fansave, cilët qëndrojnë shumë pranë këngëtares shqiptare. KultPlus ju sjellë disa fotografi nga koncerti i saj atje.

What was your favourite part??? #GirlsTour #GirlsOUTNOW mwah!!!! 1f48b Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

//www.instagram.com/embed.js

Rita Ora fundmi ka lansuar këngën “Girls”, bashkëpunim me Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX. / KultPlus.com

My favourite part was seeing every single one of you and hearing you sing Girls and every other song back to me!! You were so amazing!! London see you on Friday! 1f48b Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)1f48b Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)1f48b Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

//www.instagram.com/embed.js

The post Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO) appeared first on KultPlus.

Reklama