Home » Mourinho nuk shpreson më në Ronaldon

Mourinho nuk shpreson më në Ronaldon

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e konsideron shkuar tentativën e Djajve Kuq për ta transferuar Cristiano Ronaldon.

Pesë herë Topi i Artë është lidhur me një rikthim Old Trafford, nëntë vjet pasi ishte larguar nga skuadra angleze, atëbotë shumë rekorde.

Mourinho sidoqoftë dyshon se një marrëveshje mund arrihet këtë verë.

“Besoj Real Madridi nuk mund ta shesë, është e ndaluar”, ka thënë Mourinho për gazetën portugeze Record.

Ai  duhet qëndrojë deri momentin ata e autorizojnë shkojë dhe luajë një vit Amerikë ose kudo tjetër ai dëshiron ta shijojë. Është derë e mbyllur”.

Reklama