Home » Molliqaj e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin për një “fakt”

Molliqaj e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin për një “fakt”

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se Albin Kurti nuk pranon ndryshimin dhe kjo e bën një njëri rrezikshëm. Sipas tij, edhe presidenti Hashim Thaçi asnjëherë nuk e pranon ndryshimin.

Dardan Molliqaj, i cili është për herë parë emisionin Pressing, televizionin T7, ka thënë se njerëzit nuk e pranojnë ndryshimin asnjëherë, janë rrezikshëm.

Ai këtë rast e ka krahasuar Kurtin me Thaçin.

Unë po tregoj se nuk jam i njëjti siç kam qenë parë”, ka thënë Molliqaj.

“Historia tregon njerëzit  nuk janë gati ndryshojnë, zbuten, dhe njerëzit nuk ndërrojnë, janë rrezikshëm”, ka shtuar Molliqaj.

The post Molliqaj e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin për një “fakt” appeared first on INSAJDERI.

Reklama