Home » Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Pesë persona janë gjetur pajetë një shtëpi qytetin rural veri Fort Worth, Teksas, tre prej cilëve fëmijë.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë dashurin e ri saj si dhe 3 fëmijët. E pasi ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës tij.

o.j/dita

Reklama

Lexo më shumë