Home » Kush e dinte se soda heq dhjamin tek barku, kofshët dhe krahu? Por që të funksionojë, duhet ta përgatisni vetëm kështu

Kush e dinte se soda heq dhjamin tek barku, kofshët dhe krahu? Por që të funksionojë, duhet ta përgatisni vetëm kështu

Soda e bukës ka përfitimeve shumta shëndet. Këtu ju mund zbuloni sesi përshpejtoni proçesin e humbjes peshës për arritur qëllimin tuaj edhe shpejt. Nuk është e vështirë. Sekreti është përfshini pak sodë buke dietën tuaj.

Ja tek është 1 recetë e lehtë ju mund ta vini zbatim nga ky moment:

Sodë buke me lëng limoni

Përbërësit:

½ filxhan çaji me ujë

1 lugë çaji me sodë

½ filxhan çaji me limon

Udhëzime:

Kjo është shumë e lehtë për t’u përgatitur.

– Merrni një gotë ujë dhe pastaj vendosni pak sodë .

– Trazojeni mirë derisa soda tretet plotësisht dhe pas shtoni lëngun e limonit.

– Pijeni çdo ditë, 20 minuta para se konsumoni mëngjesin.

Reklama