Home » Këngëtarja serbe Jellena Karleusa këtë javë në Prive, ja çfarë thotë për shqiptarët

Këngëtarja serbe Jellena Karleusa këtë javë në Prive, ja çfarë thotë për shqiptarët

Këtë javë Prive, mund ndiqni intervistën me këngëtaren e famshme serbe, Jellena Karleusa.

Këngëtarja nga Beogradi, ndryshe nga bashkëvendësit e saj, mendon se Serbia duhet ta njohë Kosovën dhe kemi shkëmbime artistike.

Madje, gjatë intervistës me Prive ajo flet edhe shqip.

Ndiqeni këtë shtunë, ora 19:00 Klan Kosova.

Reklama