Home » Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës

Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës

Chrissy Teigen, supermodelja dhe bashkëshortja e këngëtarit njohur ndërkombëtar, John Legend, janë bërë prindër për herë dytë.

Teigen ka sjellë në jetë një djalë, duke e konfirmuar nëpërmjet në cicërime në “Twitter” ku shkruan: “Dikush ka ardhë” duke iu referuar si “dikush” djalit të tyre, ndërkaq nëpërmjet emoji-ve ka treguar edhe gjininë e foshnjës, shkruan Gazeta Shneta.

Çifti i njohur kanë edhe një vajzë 2-vjeçe e cila quhet Luna Simone Stephns e cila sipas mediave huaja është mjaft e lumtur për vëllaun e saj dhe tani do jetë një motër e madhe.

bebi-1 Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës

The post Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama