Home » Katër ditë para “finales” ndaj Dritës, FFK e dënon Prishtinën

Katër ditë para “finales” ndaj Dritës, FFK e dënon Prishtinën

Katër ditë para ndeshjes  rëndësishme stinorit Superligën e Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Dritës, e cila do ta vendosë kampionin e ri futbollit vend,  FFK i ka shqiptuar një dënim KF Prishtinës.

Për lexuar lajmin e plotë, klikoni KËTU:

Katër ditë para “finales” ndaj Dritës, FFK e dënon Prishtinën

 

The post Katër ditë para “finales” ndaj Dritës, FFK e dënon Prishtinën appeared first on INSAJDERI.

Reklama