Home » Kaq miliarda euro do të ndahen mes klubeve të Premier Ligës (FOTO)

Kaq miliarda euro do të ndahen mes klubeve të Premier Ligës (FOTO)

Klubet Anglia do pasurohen me paku 100 milionë euro pas përfundimit këtij sezoni. Anglia ka ligën shikuar botë andaj drejtat televizive Premier League viteve fundit kanë kushtuar shumë për mediumet dhe kontraktorët cilët janë përfshirë marrëveshje me FA.

Raporti i plotë nga Insporti, duke klikuar KËTU

Kaq miliarda euro do të ndahen mes klubeve të Premier Ligës (FOTO)

The post Kaq miliarda euro do të ndahen mes klubeve të Premier Ligës (FOTO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama