Home » Inter shënjestron Gundoganin

Inter shënjestron Gundoganin

Inter pritet ta kthejë vëmendjen kah mesfushori i Manchester City-t, Ilkay Gundogan, teksa janë vënë kërkim një lojtari këtë repart, sipas Corriere dello Sport.

Klubi i Luciano Spallettit mbetet me shpresën ta sigurojë pjesëmarrjen Ligën e Kampionëve për vitin e ardhëshëm, dhe ndjen se iu duhen përforcime nëse dëshirojnë jenë konkurrues.

Mateo Kovaçiq i Real Madridit dhe William Carvalho i Sportingut Lisbonës janë marrë po ashtu konsideratë, por pasi City ia ka vënë syrin Jorginhos, atëherë Gundogan  mund jetë i tepërt Etihad, gjë mund ta shfrytëzojë Interi.

Reklama