Home » Hoxha: Kjo skuadër e fiton titullin

Hoxha: Kjo skuadër e fiton titullin

Prishtina dhe Drita të dielën do ta zhvillojnë ndeshjen më të rëndësishme të kampionatit, e cila do ta përcaktojë edhe kampionin e ri. Aktualisht Drita i ka tri pikë përparësi dhe për ta fituar titullin i mjafton fitorja, barazimi, por edhe humbja me vetëm një gol dallim, ndërsa Prishtinës i nevojitet fitorja me së paku dy gola dallim. Trajneri i njohur në futbollin kosovar, Genc Hoxha…vazhdo

The post Hoxha: Kjo skuadër e fiton titullin appeared first on INSAJDERI.

Reklama