Home » Gjyqtarët enigmatikë për dy ndeshjet vendimtare

Gjyqtarët enigmatikë për dy ndeshjet vendimtare

Këtë fundjavë bie perdja e Kampionatit të Kosovës në futboll, por vetëm dy ndeshje janë në qendër të vëmendjes. Të shtunën, në Gjakovë, Vëllaznimi e pret Gjilanin  dhe njëra nga…vazhdo

The post Gjyqtarët enigmatikë për dy ndeshjet vendimtare appeared first on INSAJDERI.

Reklama