Home » Franca publikon listën shokuese – 5 emra të mëdhenj jashtë Kupës së Botës

Franca publikon listën shokuese – 5 emra të mëdhenj jashtë Kupës së Botës

Seleltori i Francës, Didier Deschamps ka publikuar listën e lojtarëve cilët do udhëtojnë për Kupën e Botës Rusi 2018.

Klikoni KËTU, për parë listën e plotë dhe emrat mungojnë

Franca publikon listën shokuese – 5 emra të mëdhenj jashtë Kupës së Botës

The post Franca publikon listën shokuese – 5 emra të mëdhenj jashtë Kupës së Botës appeared first on INSAJDERI.

Reklama