Home » Foshnja që iu desh të futej në mitër për herë të dytë dhe të lind prapë

Foshnja që iu desh të futej në mitër për herë të dytë dhe të lind prapë

Joni Reinkemeyer, 22 vjeç, dhe i dashuri i saj Chris Skain, 28 vjeç, nga Jefferson City, Missouri, SHBA, ishin gëzuar kur mësuan se po bëheshin prindër.

Por 19 javë shtatzëninë e saj Joni iu dha lajmi djali i saj i foshnjës ishte sëmurë rëndë, transmeton Gazeta Shneta.

Ajo u habit kur mjekët sugjeruan ta hapnin atë bark, për kryer një operim mbi dhe pastaj duke e kthyer atë bark saj për dhjetë javë, me qëllim lind prapë.

Gjithsesi, operacioni përfundoi me sukses dhe nëna është mjaft falënderuese për stafin mjekësor, si dhe për profesionalizmin e tyre./Gazeta Shneta/

The post Foshnja që iu desh të futej në mitër për herë të dytë dhe të lind prapë appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama