Home » Dua Lipa do të këndojë në “The Voice” të Amerikës

Dua Lipa do të këndojë në “The Voice” të Amerikës

Ylli i Pop muzikës ka pasur ngritje karrierë pas suksesit me këngën “New Rules”, i cili ka arritur mbi një miliard shikime YouTube.

Dua Lipa thuhet se është rend parë për regjistruar kolonën zanore filmit James Bond.

Por, sot është bërë e ditur këngëtarja do jetë talent shou amerikan, ka mbi tre milionë shikues.

Bukuroshja 22-vjeçare do shfaqet premten (18 maj) shoun “The Voice”, i cili mbahet Los Angeles.
dua Dua Lipa do të këndojë në “The Voice” të Amerikës
“Dua do shfaqet këtë premte The Voice Los Angeles!”, shkruan rrjetet sociale duke mos dhënë edhe tepër detaje tjera.

//www.instagram.com/embed.js

Ndryshe, sipas Capital FM, Lipa është duke kryesuar garën me Ed Sheeran dhe Jessie J. listën e emrave mundshëm për regjistruar temën për filmin e 25-të agjentit James Bond.

Filmi është planifikuar shfaqet kinematë botërore gjatë muajit nëntor këtij viti./ KultPlus.com

The post Dua Lipa do të këndojë në “The Voice” të Amerikës appeared first on KultPlus.

Reklama