Home » Casillas merr vendim

Casillas merr vendim

Legjenda e portës së Real Madridit dhe Spanjës, Iker Casillas kaloi edhe një tjetër edicion të suksesshëm, megjithëse tashmë është 37-vjeçar. Ndonëse pritej…vazhdo

The post Casillas merr vendim appeared first on INSAJDERI.

Reklama