Home » Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Modelja e njohur kosovare Dhurata Lipovica e cila me linjat trupore po vazhdon qe ti mahnit te gjithë, shkruan ORAinfo.

dhurata-hetemi-696x432 Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Bukuroshja merr vëmendje madhe sa herë pozon para aparatit.

Edhe pse është nënë ajo gëzon linjat trupore shumë te bukura .

Ne rrjetin social Instagrma ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me shumë shije.

Fustani me ngjyrë te bardh dhe te zezë, modeles ia shfaqe linjat bukur mirë.

Ndryshe modelja është e martuar me aktorin e njohur Finsik Ademi./ORAinfo/

dhurata-hetemi-696x432 Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Reklama