Home » Bardhi kërkohet nga kjo skuadër e madhe

Bardhi kërkohet nga kjo skuadër e madhe

Tek Interi vazhdojnë të punojnë për edicionin e ri dhe në sytë e ekipit të skautëve të skuadrës italiane është edhe shqiptari nga Maqedonia, Enis Bardhi, që…vazhdo

The post Bardhi kërkohet nga kjo skuadër e madhe appeared first on INSAJDERI.

Reklama