Home » Barça e interesuar për Luke Shaw

Barça e interesuar për Luke Shaw

Barcelona po përgatitet ta transferojë futbollistin e Manchester United, sipas raportimeve the Mirror.

Ai është gati largohet nga Old Trafford, pas përplasjeve ka pasur me Jose Mourinho.

anën tjetër, pasi i ka mbetur vetëm një vit kontratë, Djajtë e Kuq mund detyrohen ta shesin atë.

Ndërkaq, katalunasit po e kërkojnë një mbrojtës krahut majtë, dhe Shaw është një nga opsionet.

Reklama