Home » Asamblisti i PSD-së në Prishtinë emërohet shef i kabinetit të kryetarit të Kamenicës

Asamblisti i PSD-së në Prishtinë emërohet shef i kabinetit të kryetarit të Kamenicës

Nol Nushi është emëruar shef i Kabinetit kryetarit Komunës Kamenicës, Qëndron Kastrati.

Nushi është edhe asambleist Komunën e Prishtinës nga Partia Socialdemokrate.

një përgjigje për Koha.net, Nushi tha se do vazhdoj mbaj edhe postin e asambleistit Prishtinë.

“Mandatin e asambleistit Prishtinë e kam nga qytetarët dhe përderisa kem energji, do ta kryej me vullnet”, ka thënë Nushi.

The post Asamblisti i PSD-së në Prishtinë emërohet shef i kabinetit të kryetarit të Kamenicës appeared first on INSAJDERI.

Reklama