Home » Aksident i rëndë – vetura godet këmbësoren në qendër të Prishtinës

Aksident i rëndë – vetura godet këmbësoren në qendër të Prishtinës

orën 15:00 rrugën “Rexhep Luci” Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku vetura e ka goditur rëndë një këmbësore. Ajo ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ahmeti tha se aksidenti ka ndodhur ndërmjet një veture dhe një këmbësore.

“Këmbësorja është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa policia po merret me rastin”, shtoi Ahmeti.

Policia e Kosovës me qëllim reduktimit aksidenteve trafikun rrugor vazhdon apelojë te gjithë pjesëmarrësit trafik, veçanti drejtuesit e automjeteve, jenë kujdesshëm dhe sa vigjilentë gjatë drejtimit automjeteve tyre.

aksident_1526565925-8995112 Aksident i rëndë – vetura godet këmbësoren në qendër të Prishtinës

The post Aksident i rëndë – vetura godet këmbësoren në qendër të Prishtinës appeared first on INSAJDERI.

Reklama