Home » A po ju thinjen flokët? Hani këto 7 ushqime për ta ndaluar këtë proces të padëshiruar

A po ju thinjen flokët? Hani këto 7 ushqime për ta ndaluar këtë proces të padëshiruar

Ushqimi ju hani mund ketë një ndikim pozitiv ngjyrën e flokëve tuaj.

Kur hani një dietë pasur me lëndë ushqyese dhe minerale, mund ndihmoni ndryshoni ngjyrën e flokëve tuaj – ose paktën ngadalësoni thinjat.

Salmon
Pulë
Kërpudha
Thjerrëzat
Zarzavate
Arra
Mëlçi

Reklama