Home » Shkoi a po nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

Shkoi a po nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

martën, një festë shumë simpatike, Rene, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, celebroi 3 vjetorin e lindjes.

Vogëlushja Rene, u kënaq shumë festën e saj me temë nga Frozen me dekore mrekullueshme punuara nga kompania Grand Dekor.

Mirëpo mesin e plot fëmijëve po e uronin Rene’ për ditëlindjen e saj, mungonte dikush.

Sikurse Rene mungoi ditëlindjen e tij parë, edhe ditëlindjen e Rene mungoi djali i xhaxhait saj Tianit.

Këngëtarja Tuna, është e lidhur me Patris Berishën, vëllain e Robertit, nuk u pa festë.

Madje Tuna është parë duke drekuar tek një mike e saj, dhe ka publikuar Instagram ushqimin e përgatitur nga ajo.

Athua t’i kenë prishur raportet dy këngëtaret?

32768341_1738543379572944_9213892013240352768_n Shkoi a po nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

Edhe 100 për ty Renée 32768341_1738543379572944_9213892013240352768_n Shkoi a po nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama