Home » Rekord i zi për Marseille në Ligën e Evropës

Rekord i zi për Marseille në Ligën e Evropës

Olympique Marseille sonte u mposht me rezultat thellë nga Atletico Madrid finalen e Ligës Evropës, me rezultat 3:0.

Kështu, skuadra franceze e vazhdoi rekordin e zi këtë kompeticion, duke i humbur tre finale Kupës UEFA dhe Ligës Evropës, pa arritur ta shënojë as edhe një gol këto ndeshje.

Reklama