Home » Ramos shpreson në të tretin ‘Champions’ radhazi

Ramos shpreson në të tretin ‘Champions’ radhazi

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, shpreson ky klub ta fitojë titullin e tretë me radhë Ligën e Kampionëve.

Ta kemi një mundësi re ta dëshmojmë edhe njëherë jemi mbretër Evropës është shumë pozitive”, ka thënë Ramos një ngjarje organizuar nga Movistar.

Mund ta shijojmë edhe një tjetër finale dhe tentojmë ta ripaguajmë atë lumturi. Ta rrëmbejmë për tretin vit me radhë do kishte qenë një ëndërr”.

“Shpresoj ta sjellim shtëpi tretën Ligë Kampionëve me radhë”, tha Ramos pak ditë para finales Kievit mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Reklama