Home » Pochettino mund ta shmangë Chelsean

Pochettino mund ta shmangë Chelsean

Mauricio Pochettino mund t’i injorojë ofertat e Chelses dhe mbetet te Tottenham Hotspur, raporton mediumi anglez, Daily Star.

Pochettino është njëri nga caqet reja skuadrës nga Stamford Bridge, e cila pritet ta largojë Antonio Conte-n, pas finales FA Cup këtë vikend.

Megjithatë, 46 vjeçari është i lumtur te Spurs, dhe pritet ketë përkrahje edhe nga kreu i Spurs-ave, Daniel Levy, afatin kalimtar veror.

Reklama