Home » Për plot 55 minuta gjuajti me pushkë automatike policinë amerikane, në fund e pagoi me jetë – kamerat e sigurisë filmuan gjithçka (Video, +18)

Për plot 55 minuta gjuajti me pushkë automatike policinë amerikane, në fund e pagoi me jetë – kamerat e sigurisë filmuan gjithçka (Video, +18)

Një burrë nga Indiana e SHBA-ve ka arritur befasojë policinë dhe qëroj hesapet me ata për plot 55 minuta, duke shkëmbyer plumba sikur filmat aksion.

Gjatë shtënave Barry Freeman kishte vrarë fqinjin, por pas edhe ai e kishte pësuar nga policia e luan për vdekje.

Freeman kishte shkrepur dhjetëra plumba nga pushka e tij automatike AR-15 ,dhe ka dëmtuar katër vetura policisë dhe një firme private.

Për fat mirë asnjë polic nuk është lënduar, edhe pse videon e publikuar poshtë duket si një skenë nga filmat me gangsterë.

Hetuesit kanë arritur sigurojnë pamjet e këtij momenti rrëqethës, nga kamerat e sigurisë instaluara shtëpinë e një fqinji Freeman.

Reklama