Home » Pas publikimit të këngës së re, Butrinti merr një lajm të rëndësishëm (VIDEO)

Pas publikimit të këngës së re, Butrinti merr një lajm të rëndësishëm (VIDEO)

Butrint Imeri publikoi dje projektin e tij ri me titull “Ma Cherie”.

Edhe pse kënga u vonua jashtëzakonisht shumë nga paralajmërimi këngëtari ka bërë, ajo u mirëprit mirë nga fansat e tij dhe vetëm për pesë orë ka arritur mbledhë mbi 400 mijë klikime youtube.

Këtë lajm e ka bërë ditur vetë Butrinti përmes një shkrimi Instagram me anë cilit edhe ka shfrytëzuar rastin t’i falënderoj gjithë njerëzit për mbështetjen dhe komentet pozitive ka marrë.

Kënga është realizuar studion e Redbox ndërkaq klipi është bërë nga Entermedia./Prive.al

Jo me shume se 5 ore nga publikimi, Ma Chérie numeron mbi 400 mije klikime ne kohe reale ne platformen YouTube. Ju falenderoj shume te gjithve per krejt mbeshtjetjen dhe komentet pozitive qe kom pranu. 1f64f Pas publikimit të këngës së re, Butrinti merr një lajm të rëndësishëm (VIDEO)❤ #team96 #MaChérie

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama