Home » Më e mirë e ëma se e bija, deputetja më seksi shqiptare prezanton vajzën maturante

Më e mirë e ëma se e bija, deputetja më seksi shqiptare prezanton vajzën maturante

Ajo cilësohet si deputetja shqiptare seksi dhe me format rregullta ndër gjithë figurat e njohura.
Bëhet fjalë për deputeten e “Grupit 6+” parlamentin e Kosovës, Duda Balje, e cila është komentuar gjerësisht media.

Dhe jo pa arsye pasi shpesh me veshjet dhe stilin e saj Kuvend ajo tërheq vëmendjen për shkak formave saj bombastike.

Mirëpo sot ajo ka postuar disa foto Facebook, duke prezantuar vajzën e saj Zejna e cila kishte mbrëmjen e maturës.

Me sytë bojëqielli dhe flokët e çelura, Zejna ka marrë shumë tipare nga mamaja e saj.

Vajza e Dudës për mbrëmjen e maturës shkëlqente e veshur me një fustan gjatë bojëqielli dhe bardhë.

fotot e publikuara nga deputetja, Zejna pozonte me familjarët para se shkonte mbrëmje.

640-0-5afc2e9dc35cd-Copy-Copy Më e mirë e ëma se e bija, deputetja më seksi shqiptare prezanton vajzën maturante

Reklama