Home » Madrilenët të qetë në pushim

Madrilenët të qetë në pushim

Ka përfunduar pjesa e parë mes Olympique Marseille dhe Atletico Madrid kuadër finales Ligës Evropës.

Madrilenët po fitojnë me rezultat 0:1, falë golit Antoine Griezmann i cili u asistua nga kapiteni i skuadrës, Gabi.

Reklama