Home » Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij…

Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij…

Aktori i njohur turk Murat Yıldırım, i cili ui njohur për shqiptarët me rolin e tij serialin “Dashuri dhe Ndëshkim”.

këtë serial ai luante rolin e Savashit, dhe nga ajo kohë ai ka rrëmbyere zemrat e publikut shqiptar, shkruan ORAvip.

rrjetin social Instagram te publikuar një imazh te aktorit ku përkrah ka femrën me te bukur.

Savashi siç e njohim ne, është i martuar me bukuroshen, missin arab Imane Elbani, e cila njihet për bukuri.

Ja kush është femra fatlume përkrah tij.

kyur Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij…

Reklama