Home » I dënuari për terrorizëm nuk mbledh mend, vazhdon ideologjinë e njëjtë edhe pas lirimit nga burgu

I dënuari për terrorizëm nuk mbledh mend, vazhdon ideologjinë e njëjtë edhe pas lirimit nga burgu

I dënuari nga Kosova për terrorizëm, Fitim Lladrovci edhe pasi është liruar nga burgu, po vazhdon me avazin e njëjtë.

Ai vazhdon me propagandë për ISIS’in. E këtë e bënë përmes postimeve rrjetet sociale.

Ndërkohë i njëjti ka qenë edhe ndërmjetësues fëmija me emrin Erion Zenaj ishte zonat e konfliktit Siri, kthehej vendlindje, Kosovë.

Fitim Lladrovci nga Drenasi, ishte dënuar me pesë vjet burg për pjesëmarrje luftën e Sirisë, dhe nuk është penduar për rrugën kishte marrë si duket./gazetametro.net

Reklama