Home » Gabi ‘fundos’ shpresat e Marseille (VIDEO)

Gabi ‘fundos’ shpresat e Marseille (VIDEO)

Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi, ka shënuar për 3:0 finalen ndaj Olympique Marseille.

Ai u asistua nga Koke minutën e 89-të, dhe tashmë Atletico Madridin e ndajnë sekondat nga fitorja e trofeut Ligës Evropës.

Reklama