Home » Futbollisti martohet me partneren 11 vjet më të vjetër (FOTO)

Futbollisti martohet me partneren 11 vjet më të vjetër (FOTO)

Ndonëse ka pasur një sezonë shumë ngarkuar Premierë League, Cesc Fabregas gjeti kohën për bërë “golin” bukur jetës tij; martohej.

Mesfushori i Chelseas zyrtarizoi martesë lidhjen e tij me modelen Daniella Semaan një ceremoni madhështore Cliveden House Berkshire Anglisë. Lajmin e bukur e dha vetë çifti nëpërmjet disa fotografive publikuara rrjete sociale, ku ndanë me miqtë e tyre virtualë momente bukura nga kjo ceremoni, shkruan bordo, transmeton Klan Kosova. Nuk munguan as dedikimet e ndjera për njëri-tjetrin.

dyshi Futbollisti martohet me partneren 11 vjet më të vjetër (FOTO)

“Sapo u martova me gruan time ëndrrave”, shkruan Fabregas, ndërkohë nga ana tjetër, Daniella shkruan: një ditë magjike.

dyshi Futbollisti martohet me partneren 11 vjet më të vjetër (FOTO)

Çifti është bashkë nga viti 2011. Ato kanë tre fëmijë bashku, ndërkohë Semaan ka dhe dy fëmijë tjerë nga martesa e mëparshme. Historia e tyre e dashurisë është vendosur qendër vëmendjes mediave për shkak diferencës madhe moshë, konretisht Semaan është 42 vjeçe, ndërsa futbollisti është 31 vjeç.

 

Por dashuri, mosha është thjesht një numër nuk ka shumë rëndësi, apo jo?

Reklama