Home » FOTO: Bella Hadid është padyshim sozia e Carla Bruni

FOTO: Bella Hadid është padyshim sozia e Carla Bruni

 

Ndërkohë fundmi po përflitet për një rikthim me ish dashurin, The Weeknd, diçka tjetër po tërheq vëmendjen. Ajo ka gjetur sozinë e saj dhe është një personazh ju gjithë e njihni.

Ish-Zonja e Parë e Francës, Carla Bruni-n dhe Bella Hadid janë takuar bashku gjatë festivalit Kanës dhe kuptuan ngjasojnë aq shumë me njëra-tjetrën.

Carla Bruni ka publikuar një foto me Bellan Instagramin e saj, dhe e habitur nga ngjashmëria e madhe, shkruan krah fotos:

A është kjo vajza ime e sekrete?” Kujtojmë se edhe Bruni dikur ka qenë modele.

Do I have a hidden daughter? 2764 FOTO: Bella Hadid është padyshim sozia e Carla Bruni @bellahadid

A post shared by Carla Bruni (@carlabruniofficial) on

//www.instagram.com/embed.js

2764 FOTO: Bella Hadid është padyshim sozia e Carla Bruni

2764 FOTO: Bella Hadid është padyshim sozia e Carla Bruni

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë