Home » Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry? (FOTO)

Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry? (FOTO)

Katy Perry a je ti?

Këngëtarja 33-vjeçare është parë me nënën e saj duke dalë nga një salon bukurie hënën pasdite Beverly Hills, Kalifornia, transmeton Klan Kosova.

Katy është parë me një maskë bardhë fytyrë dhe ishte e veshur me tuta zëza dhe një kapele bejsbolli markës Adidas.

katy-perry-wears-face-mask-home-from-the-spa-01 Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry? (FOTO)

Reklama