Home » Celtics fantastik ndaj Cavaliers (VIDEO)

Celtics fantastik ndaj Cavaliers (VIDEO)

LeBron James e tha fjalën e tij, por Cleveland Cavaliers u dorëzuan sërish para Boston Celtics “TD Garden”.

I mahnitshëm ishte 31-vjeçari me “triple double”: 42 pikë, 12 asite dhe 12 kërcime, por magjia e “Mbretit” James sërish nuk mjaftoi para skuadrës titulluar historinë e NBA.

Lexo lajmin e plotë dhe shiko aksionet më të mira, duke klikuar KËTU

Celtics fantastik ndaj Cavaliers (VIDEO)

The post Celtics fantastik ndaj Cavaliers (VIDEO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama