Home » Bashkimi vetëm një fitore larg titullit

Bashkimi vetëm një fitore larg titullit

Bashkimi e ka shënuar edhe fitoren e dytë ndaj Sigal Prishtinës në serinë finale të play-off-it në IP Superligën e Kosovës. Pas fitores në kryeqytet (84:81), prizrenasit sonte fituan me shifrat 97:80 dhe tani…vazhdo

The post Bashkimi vetëm një fitore larg titullit appeared first on INSAJDERI.

Reklama