Home » Atletico fitues i Europa League, mposht Marseillen në Francë [Video]

Atletico fitues i Europa League, mposht Marseillen në Francë [Video]

Atletico Madridi është fituesi i Ligës Evropës për vitin 2018.

Skuadra e Diego Simeones ka triumfuar 3:0 finalen e Europa League ndaj Marseille, luajtur “Stade de Lyon” Francës.

Lajmi i plotë dhe golat e ndeshjes

The post Atletico fitues i Europa League, mposht Marseillen në Francë [Video] appeared first on INSAJDERI.

Reklama