Home » Aksident i rëndë me të lënduar në Gjilan, vetura digjet plotësisht (Foto/Video)

Aksident i rëndë me të lënduar në Gjilan, vetura digjet plotësisht (Foto/Video)

Një aksidenti i rëndë trafiku ka ndodhur sonte Gjilan, ku për pasojë janë lënduar disa persona, raporton Veriu.info.

këto foto dhe video realizuara nga një lexues i portalit Veriu.info, shihet se si njëra prej veturave aksidentuara është djegur plotësisht.

Mësohet se aksidentin e ndodhur rreth orës 23:30, fatmirësisht gjithë personave gjendeshin vetura kanë shpëtuar.

aksident janë përfshirë një Passat dhe një Golf 6./Veriu.info

32745218_1455042504600558_3133819438667661312_n Aksident i rëndë me të lënduar në Gjilan, vetura digjet plotësisht (Foto/Video)

Reklama